Cep Telefonu Sigortası Nedir?

Cep telefonu sigortası telefonunuzun arızalanması, kaza sonucu hasar alması ya da çalınması gibi durumlarda oluşabilecek masraflara karşı güvence sağlayan bir sigorta türüdür.Cep telefonun üretici garantisi kapsamı sınırlı ve sürelidir.Örneğin sıvı teması, ekran kırılması, telefonun çalınması gibi durumlar üretici garantisi kapsamının dışındadır.Bu nedenle ihtiyaca uygun teminat kapsamlarıyla cep telefonu güvence altına alınır.

Cep Telefonu Sigortası Neleri Kapsar?

Cep Telefonu Sigortası teminat kapsamına göre değişkenlik gösterir. Ekran Kırılması Sigortası telefonunuzun ekranını korurken Uzatılmış Garanti Sigortası ise üretici garantisinin bitimiyle başlar ve poliçe süresi boyunca üretim hataları kaynaklı hasarları teminat altına alır. Daha kapsamlı olan Tam Koruma Sigortası ise hırsızlık, elektrik hasarları, sıvı teması, kullanıcı hatası, cihaz kırılması gibi sorunlara karşı güvence sunar.

Cep Telefonu Sigortası Şartları Nelerdir?

Cep telefonunuzu satın alırken bu sigortayı yaptırabileceğiniz gibi kullanmakta olduğunuz cep telefonunuzu da sigortalatabilirsiniz. Uzatılmış Garanti Sigortası için üretici garanti süresinin içinde olma koşulu bulunmaktadır. Fibasigorta web sitemizde Cep Telefonu Sigortası hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Cep Telefonu Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Cep telefonunu, üretici garantisi kapsamı dışındaki farklı risklere karşı da korumak ve olası yüksek maliyetlerden kaçınmak için Tam Koruma Sigortası, Ekran Kırılması Sigortası ve Uzatılmış Garanti Sigortası yaptırabilirsiniz. Bütçenize uygun, ihtiyacınıza yönelik size özel teklifi sadece birkaç dakika içinde alabilir ve anında satın alarak Fibasigorta Cep Telefonu Sigortası güvencesine sahip olabilirsiniz.

Siz cep telefonunuz için doğru kararı verip bize ulaşın, geri kalanı biz anında halledelim! Cep telefonunuz için güvenli ve tatmin edici sigorta serüvenine bizimle çıkın, Fibasigorta ile her anınızın tadını çıkarın!

Fiba Sigorta

YAYINLAMA

2 Şubat 2024

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram