Aracınız Kasko Sigortası ile Her Zaman Güvende

Aracınızın ve siz, bizim için çok değerlisiniz. Fibasigorta ile siz de aracınızın Kasko Sigortası’nı yaptırabilir, hem trafikte hem de park halindeyken önleminizi alabilirsiniz. Fibasigorta Kasko ile konforlu ve güvenli yolculuklar sizinle!

Kasko Sigortası Nedir?

Fibasigorta Kaskonuz varsa yolda kaldığınızda endişelenmezsiniz. Gecenin bir yarısı aracınız arızalandığında mini tamir ve yol yardım imkanından yararlanır, poliçenize göre Hızlı Destek Servisleri ya da tüm servislerden onarım hizmeti alabilirsiniz.

Kasko sigortası kapsamında araç, şoför, kişisel eşyalar ve diğer araç güvence altına alınır. Kaza, çalıntı, arızalar, doğal afetler gibi birçok durumda hasar ve tedavi masrafları poliçe kapsamında karşılanır. Üstelik zorunlu trafik sigortası teminatlarını aşan durumlarda karşıdaki aracın hasarı için de endişelenmenize gerek yok!

Aracınızın seyir halinde ya da dururken karşılaşabileceği tüm sorunları karşılamak için trafik sigortanız yeterli olmaz. Şimdi Fibasigorta’nın sizi düşünerek kapsamlı teminatlar sunan ürünleriyle geleceğinizi teminat altına alın!

Size özel tekliften hemen yararlanmak için tıklayın

Biz Sizi Arayalım

Teklif almanın da hasar süreçlerinin de bi kolayı var!

US
+1
+1
Talep konusu seçiniz

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the escape button to close the calendar.

Fibasigorta Sigorta Ürünleri

Fibasigortanın sunduğu çeşitli sigorta ürünlerini keşfedin.

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram