Fibasigorta

Geleceğin Sigortacılık Anlayışına Bugünden Güçlü Bir Adım

Gelişmiş dijital bankacılık altyapısı ve finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarıyla müşterilerine dinamik bir bankacılık deneyimi sunan Fibabanka ile uluslararası sigortacılık deneyimiyle sektörde fark yaratan işlere imza atan Alman sigorta devi Talanx’ın Türkiye’deki temsilcisi HDI Sigorta ortaklığıyla kurulan Fibasigorta, müşterilerini yeni nesil sigortacılık anlayışıyla tanıştırmak üzere yola çıktı.

İz bırakan işlere ve birçok ilke imza atan ortaklarından aldığı güçle Fibasigorta; sigortacılığa getirdiği hızlı ve pratik hizmet anlayışıyla hayat dışı sigorta şirketi olarak müşterilerine hizmet veriyor.

Yenilikçi Hizmetler ve Geleneksel Hizmetlere Yenilikçi Bakış Açısı

Sigortacılık sektörünün yaşadığı dönüşümü doğru okuyarak iş modelinin merkezine dijital sigortacılığı koyan Fibasigorta, yenilikçi ve dinamik yapısıyla müşterilerine , hızlı, kolay ve pratik bir sigortacılık hizmeti sunuyor.

Geleneksel sigortacılık anlayışını yeniden yorumlayıp dijitalleştirerek bireysel tüketicilere ve işletmelere; cihaz koruma, ekran kırılması ve uzatılmış garanti gibi sigortacılık türleri konusunda hizmet veriyor. Bu sigorta türlerinin yanı sıra kasko, ferdi kaza, DASK, konut, eşya, ve ticari sigortacılık alanlarını da kapsayan geniş bir yelpazede müşterilerine beklenmedik sorunlarla karşılaştıklarında “bi kolayı burada” diyor.

Sigortacılık sektörünün küresel gelişme eğilimlerinden ilham alan yeni nesil sigortacılık altyapısına sahip Fibasigorta, değişen müşteri beklentilerini derinlemesine analiz ederek farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun hizmetleriyle beklentilerin ötesine geçmeyi hedefliyor.

Anlaşılır, Kolay ve Ulaşılabilir Sigorta Çözümleri

Fibasigorta, kavramlar ve durumlarla aklınızı karıştırmadan sadece ihtiyaca yönelik ürünler ve anlaşılır tanımlarla net olmaya, seçiminizi kolaylaştırmaya önem veriyor. Her şeyin kolaylık üzerine kurulduğu sigortacılık ürünlerini rahatça analiz etmenizi, ihtiyacınız olanı zorlanmadan seçmenizi sağlıyor. Ürünlere kolayca ulaşmanız ve hızlıca satın almanız için “bir tık” ya da ürün satış noktalarını ziyaret etmeniz yeterli.

Bütünüyle Güven Üzerine Kurulu Sigortacılık Anlayışı

Fibasigorta, ihtiyaç duyulan her an müşterilerin yanında olarak sınırları olmayan, çözüm odaklı bir sigortacılık anlayışı vadediyor. Bu anlayışta tüm sigortacılık işlemlerinizi güvenle ve kolaylıkla yapabilir, gönül rahatlığıyla hayatınıza, işlerinize odaklanabilirsiniz. Sektörün yenilikçi yüzü olan Fibasigorta, müşterileriyle güvene dayalı bir ilişki kurmayı kendisine ilke ediniyor.

Yeni Nesil Çözümlerle Fibasigorta Yanınızda

7/24 erişilebilir esnek yapısıyla hizmet veren Fibasigorta; geleneksel sigortacılık anlayışını dijitalleştirerek zamandan tasarruf sağlıyor, net tanımlarıyla kavram karmaşasına son veriyor.

Güçlü altyapısı, kullanıcı dostu arayüzleri ve sorularınıza her an cevap alabildiğiniz yapay zekâ destekli chatbotu FiGuru ile Fibasigorta, müşterilerine uçtan uca sigortacılık deneyimi sunuyor. Yeni nesil sigorta şirketi Fibasigorta; tüm kolaylıklarıyla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Vizyon

Değişen yaşam koşullarına uyan ürünler ve teknolojik çözümler geliştirmek, akıllı süreçler ile sektöre öncülük etmek.

Misyon

Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ürünleri, herkesin anlayacağı netlikte sunmak. Sigortalı olma bilincinin ve sigorta sektörüne güvenin artması için çalışmak. Anlaşılır, hızlı, kolay sigorta çözümleri için Fibasigorta’ya hoş geldiniz!

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram