Geri Dön

Yönetim Kurulu

Firuzan İşcan

Üye

1974 yılında doğan Firuzan İşcan, Galatasaray Lisesi’nden sonra 1997 yılında Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş, 1999 yılında Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Sigortacılık yaşamına 2001 yılında Allianz Sigorta’da başlayan İşcan, sırasıyla Bölge Müdürlüğü, Satış Grup Müdürlüğü, Pazarlama Başkanlığı, Müşteri İlişkileri Başkanlığı pozisyonlarında bulunmuştur. Yaklaşık 2 yıl Allianz Almanya’da Uluslararası Müşteri ve Dağıtım Kanalları Deneyimi Başkanlığı’nı üstlenmiş, ardından Allianz Partners Türkiye Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Mayıs 2018 ile Ağustos 2023 tarihleri arasında Axa Sigorta’da Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen İşcan, 16 Ağustos 2023 tarihinden itibaren HDI Sigorta Genel Müdürü olarak atanmıştır. Fiba Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram