Geri Dön

Yönetim Kurulu

Elif Alsev Utku Özbey

Üye

1971 doğumlu olan Elif Alsev Utku Özbey, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Rotterdam School of Management, Erasmus University’de İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır.

1994- 1995 yılları arasında PWC’de çalışan Utku, 1995-2009 yılları arasında Finansbank A.Ş. bünyesinde Mali Kontrol ve Raporlama Bölümlerinde çeşitli pozisyonlarda görev almasının ardından, son olarak Finansal Raporlama ve Planlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür.

2009’da Fiba Holding bünyesinde Mali İşler Direktörlüğü görevine atanan Utku, Ocak 2011 tarihinde ise Fibabanka A.Ş. Mali Kontrol ve Finansal Raporlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Ocak 2017 tarihi itibarıyla Fibabanka’da Genel Müdür Baş Yardımcısı olarak görevini sürdürmekte olup aynı zamanda Fibabanka A.Ş.’de Genel Müdür Vekili’dir. Bu sorumluluklarına ek olarak Fiba Portföy Yönetimi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, Finberg Araştırma Geliştirme Danışmanlık Yatırım Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Fiba Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlerini sürdürmektedir.

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram