Geri Dön

Üst Yönetim

Erkin Gürel

Genel Müdür Yardımcısı, Teknik ve Operasyon

Erkin Gürel, 1979 yılında doğdu. Eğitimini Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü‘nde tamamlayan Gürel, mezun olduktan sonra HTW Berlin’de İşletme üzerine yüksek lisans yaptı.

2004 yılında sigortacılık sektöründeki kariyerine Koç Allianz Sigorta‘da Bireysel Teknik Departmanı’nda Sigortacı olarak başladı. 2008-2011 yılları arasında Zurich Sigorta’nın Avusturya ve Türkiye ofislerinde iş geliştirme ve şirket satın alma ve entegrasyon alanlarında farklı görevlerde rol aldı. 2011-2014 yıllarında Cardif Emeklilik ve Hayat A.Ş. de Bankasürans Müdürü olarak görev yaptı.

2014 yılında HDI International AG bünyesine katılan Gürel, Avrupa Pazarı’ndan sorumlu Bölge Müdürü görevinin yanı sıra Rusya’daki CiV Life ve Macaristan’daki Magyar Posta Sigorta şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. 01.10.2020 itibarıyla HDI Sigorta A.Ş.’ de, CEO Ofis ve Stratejik Projeler Koordinatörü olarak görev yapmaya başladı.

Ocak 2023 itibarıyla HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Fiba SigortaGeleceğin sigortacılık anlayışına bugünden güçlü bir adım. Yenilikçi hizmetler ve geleneksel hizmetlere yenilikçi bakış açısı.
444 52 02
Fibasigorta uygulamasını indir
App StoreGoogle Play StoreAppGallery
XLinkedinFacebookInstagram